Het is weer tijd voor taart! Want er is vast wel iemand op de wereld die vandaag jarig is en daar moet een taartje opgegeten worden. Natuurlijk is het niet verstandig om dagelijks taart te eten, maar deze heerlijke kwarktaart met brownie bodem is wel dagelijks toegestaan. Je kan hem zelfs eten voor ontbijt, want dit taart is niet alleen lekker maar ook nog eens gezond. Hoe ik deze heerlijke taart heb gemaakt lees je hieronder in het recept.

Ingrediënten
- 100 gram boekweit meel (tarwe, volkoren, haver of speltmeel kan ook)
- 30 gram cacaopoeder
- 30 gram roomboter
- 50 ml melk
- 1 tl bakpoeder
- 3 el sinasappel honing (Rigoni)
- 750 gran kwark
- 200 ml slagroom
- 5 gelatineblaadjes
- 4 mandarijnen
- 1 tl citroensap
- 2 el water
- 50 gram Erythritol (suiker kan ook)
- 3 el sinasappel honing (Rigoni)
Bereiding

Verwarm de oven voor op 180 graden en bekleed een 24cm taartvorm met bakpapier.
Mix alle ingrediënten voor de bodem in een kom tot het een glad beslag is geworden. Verdeel dit beslag over de bodem van de taartvorm en zet deze voor ongeveer 15 minuten in de voorverwarmde oven.
Laat de bodem op een rooster volledig afkoelen.
Laat de gelatineblaadjes voor ongeveer 10 minuten in koud water weken.
Mix in een vetvrije kom de slagroom met de suiker lobbig. (Yoghurt dikte) Spatel daarna de kwark erdoorheen
Snij ondertussen de mandarijnen in kleine stukjes en doe deze in een pannetje. Voeg hier een tl citroensap, 2 el water en de honing aan toe. Verwarm dit op laag vuur tot ongeveer 40 graden. Doe dan de gelatineblaadjes erdoor en blijf roeren tot deze volledig zijn opgelost.
Voeg het mandarijnen mengsel bij het kwarkmengsel en roer dit goed door elkaar. Dit mengsel giet je over de browniebodem en dan ze je de taart voor minimaal 4 uur in de koelkast.
En klaar is je heerlijk Mandarijnen kwarktaart met brownie bodem.
Ga jij dit recept ook maken? Laat het mij weten en tagg @Tiffskitchenx in jou bericht.
Veel bakplezier!
Hii hoi waar koop je die honing kan het niet vinden op hun site.
Groetjes linda
LikeLike
Hoi Linda, deze honing kan je kopen bij verschillende bio winkels zoals ekoplaza, odin, G&W gezondheidswinkel en andere natuurwinkels. Heb je dit niet in de buurt, kan je het ook vervangen door honing waar je zelf wat sinaasappelrasp aan toevoeg. Groetjes Tiffany
LikeLike