Ik ben dol op loempia’s. Mini loempia’s, maar ook van die hele grote met lekker veel vulling. Vandaag heb ik een heerlijk recept voor kleine geitenkaas loempia’s. Met maar een paar ingrediënten heb jij een heerlijke snack voor bij de borrel. Of natuurlijk voor elk ander moment van de dag, want loempia’s zijn altijd lekker!

Ingrediënten 20 stuks

- 20 vellen Filodeeg
- 350 gram geitenkaas
- 50 gram peterselie
- Zout & peper
- Frituurpan om in te frituren natuurlijk
Bereiding
Neem een loempiavel en draai het vierkant zo, dat de punt naar je toe wijst. Leg een beetje van de geitenkaas vulling vooraan (niet helemaal in het midden). Vouw de punt er overheen en rol het dan tot de helft op.

Vouw de rechter en linker punt naar binnen en rol dan de loempia verder op.
Besmeer de bovenste punt met wat eiwit en maak de loempia goed dicht. Herhaal dit tot alle vulling op is.
Heb je liever een loempia met een dikkere korst? Gebruik dan 2 vellen per loempia.
Frituur de loempia’s in een voorverwarmde frituurpan op 180 graden voor ongeveer 4 a 5 minuten. Je kan aan de kleur zien wanneer ze klaar zijn. Ze moeten mooi goudbruin worden.
Serveer de loempia’s met een lekkere chili saus en geniet!
Ga jij deze heerlijke loempia’s ook maken? Laat het mij weten en tagg @Tiffsjourneyx in jou bericht.
Een gedachte over “Geitenkaas loempia’s”