Food·Recepten

Zelf muesli maken

Muesli, cruesli, granola, ontbijtgranen. Wie kent ze niet? Er zijn tig verschillende soorten te vinden in de supermarkt. Met chocolade, met fruit, suikervrije, met noten, gezonde, ongezonde en ga zo maar door. Maar hoe leuk is het om je eigen muesli eens samen te stellen. Super leuk en lekker, want je kan er instoppen wat je zelf wilt. Vandaag deel ik je hoe je een gezonde en lekkere muesli makkelijk kan samenstellen met een aantal producten van Koro.nl. Bij Koro kan je de ingrediënten in een grote verpakking kopen, zodat je thuis elke keer weer een andere soort muesli kan samenstellen. Vandaag deel ik mijn chocolade-frambozen muesli.

Heb je nou liever een granola? Klik dan even snel op deze link. Ik heb namelijk een top recept voor een lekkere en gezonde granola online staan en deze moet je echt eens maken. #TipvanFlip

https://tiffskitchenblog.com/2018/06/04/recept-crunchy-granola/
https://tiffskitchenblog.com/2018/03/15/recept-zelf-granola-maken/

Ingrediënten

  • 100 gram meergranenmuesli
  • 5 gram gepofte amarant
  • 20 gram gepofte spelt
  • 20 gram gedroogde frambozen
  • 40 gram chocolade soja crispies

Al deze en nog veel meer gezonde en lekkere producten kan je gemakkelijk bestellen op Koro.nl. Ook vind je daar hele handige potten om je muesli in te bewaren.

En nog een tip voor jullie. Met de code TIFFANY ontvang je 5% korting op je bestelling.

Nou kan ik een hele bereidingswijze gaan uittypen over hoe je deze muesli maak. En in volgorde je de ingrediënten bij elkaar moet doen, maar dat is helemaal niet nodig. Je stopt lekker alles in een grote kom, hussel het even door elkaar en dan doe je het in een leuke weckpot of andere pot die je kan afsluiten.

Wel kan ik nog een paar tip voor producten die je bij Koro kan bestellen zodat je nog meer verschillende muesli’s kan maken.

  • Andere soorten gedroogd fruit. Bij Koro vind je heel veel verschillende soorten zoals ananas, banaan, kiwi, appel, mango, aardbeien, meloen, abrikoos en ga zo maar door.
  • Cacaonibs
  • Zaden
  • Noten
  • Gepofte Quinoa, Amarant of boekweit
  • Rijstvlokken. boekweitvlokken, spelt vlokken

Maak jij ook wel eens je eigen muesli? Laat hieronder in de reacties weten wat jouw favoriete ingrediënten zijn.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s