Food·Recepten

Smeuïge pompoencakejes

Restjes pompoen, wat kan je er allemaal mee doen? Nou deze heerlijke cakejes maken. Of heerlijke deze pompoenbrownies, pompoencake of pompoensoep. Zoveel keus en vandaag deel ik weer een heerlijk recept met pompoen voor jullie. Dit recept heeft weinig werk nodig en heb je zo in de oven staan.

Ingrediënten ( voor 6 kleine cakejes)

Wil je er chocoladecakejes van maken? Voeg dan 5 gram cacao toe en gebruik de Sweet Chocolade van Greensweetstevia

Bereiding

Verwarm de oven voor op 200 graden. Kook ondertussen de pompoenblokjes gaar en mix deze daarna tot een gladde puree.

Wanneer de pompoenpuree is afgekoeld, mix je alle ingrediënten in een kom. Dit kan gewoon met een lepel gemixt worden. Vul daarna zes muffinvormpjes met de mix en zet deze in de oven.

De cakejes gaan nu voor ongeveer 35 tot 40 minuten in de oven.

Daarna nog even laten afkoelen en dan lekker genieten van je gezonde cakejes. Zo krijg je ook weer extra groente binnen zonder dat je er ook maar iets van merk.

Ga jij dit recept ook maken? Laat het mij weten en tagg @Tiffskitchenx in jouw bericht.

Veel bakplezier!

Een gedachte over “Smeuïge pompoencakejes

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s