Food·Recepten

Snelle chocoladesnack

Vandaag denk ik wel één van de simpelste recepten die ik ken. Eerlijk gezegd kan je het geen recept meer noemen, maar ik wil het toch even graag met je delen. Heb je nou allemaal chocolade, koekjes en snoepjes over van de feestdagen en weet je niet wat je ermee moet? Lees dan snel verder, want met dit recept maak je een heerlijke snack met al het lekkers.

Voor dit recept kan je alle soorten chocolade gebruiken en qua vulling kan je variëren met van alles. Hieronder zal ik wat ideeën neerzetten.

Ingrediënten

  • Chocolade die je in huis hebt
  • Vulling (hieronder een lijstje met ideeen

Bereiding

Smelt de chocolade au bain marie. In de magnetron kan ook, maar dan heb je de kans dat het verbrand en dat is dan wel weer zonde, ook al is het van overgebleven chocolade.

Wanneer de chocolade gesmolten is, haal je het pannetje van het vuur en dan ga je lekker alles door de chocolade doen wat jij lekker vindt. Verdeel het mengsel met de vulling dan over een met bakpapier beklede plaat/bord schaal en zet dit voor een tijdje in de koelkast om uit te harden.

Je kan zelf kiezen hoeveel vulling je erin wilt doen, maar zorg er wel voor dat alles nog samen bind.

Lekkere ideeën: cornflakes, gepofte quinoa/tarwe, marshmallows, popcorn, pretzels, koekjes, smarties, m&m’s, pepernoten, snoepjes, gedroogd fruit en noem het maar op.

Veel bak en snack plezier!

Plaats een reactie